Jeśli dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, ze względów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt miejsc płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy i znacząco polepszą komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do konkretnej sytuacji uzgadniane są w trakcie wstępnej konsultacji u ginekologa.

Wyniki leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, bowiem zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych metod jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Polecamy:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Cały zabieg to nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w kwadrans potrafi wyeliminować Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.